\
Gdzie najtaniej znajdziemy dodatki dla dziecka

Prezent dla malucha

Koleżanka niedawno urodziła, trzeba było wymyślić jakiś prezent, dla jej nowo narodzonego synka, Andrzejka, który przyszedł na świat, dokładnie siódmego lutego 2015 roku. Poszłam raz z mężem, a raz z koleżankami, do kilku sklepów z artykułami dla dzieci, ceny jednak powaliły mnie na kolana, takie były wysokie. Później wieczorem, znalazłam w internecie sklep z ubrankami i dodatkami dla dzieci i kupiłam na niej dodatki. Zadowolona z zakupów, postanowiłam częściej korzystać z tej strony internetowej, również jeżeli będę miała kupić coś dla własnego dziecka.

 

Niskie ceny

Za wszystkie używane dodatki dla dzieci zapłaciłam bardzo mało, ponieważ było to tylko 100 zł za pięć czapeczek, średnio po 5 zł każda, 6 par skarpetek, każda para po średnio za 5,50 zł, 4 pary kapciuszków, średnio za 6,70 zł każda para, 2 pary bucików za 12 zł każda, 3 szaliczki, za 8 zł każdy z nich i para rękawiczek za 6,80 zł. Te dodatki w sklepie internetowym okazały się bardzo tanie, polecam tę stronę wszystkim obecnym i przyszłym mamom.

 

Kupno i sprzedaż

Sama miałam w domu trochę ubranek, kilka par bucików i skarpetek z czasów, kiedy moja Marysia miała cztery latka, obecnie córka ma już siedem lat i chodzi do szkoły. Nie za bardzo miałam, co zrobić z tymi rzeczami, koleżanka, o której już pisałam wcześniej, nie chciała ich, ponieważ były typowo dziewczęce, a ona ma chłopczyka. Zastanawiałam się, czy mogłabym te ubrania i dodatki sprzedać i okazało się, że nie ma najmniejszego problemu. Zaraz więc to zrobiłam. Sprzedałam wszystko i cieszę się, że znalazła się osoba, której przydadzą się te rzeczy, przynajmniej nie będą leżały bezsensownie u mnie i czekały nie wiadomo na co, a tak, jakieś dziecko w nich pochodzi.