\
Dom na miarę dwudziestego pierwszego wieku

Na prawdę nowoczesny domDom naszych czasów

Dom dzisiejszych czasów ma za zadanie jak najbardziej ułatwić człowiekowi pracę i zapewniać godną egzystencję. To jest zadanie i łatwe i trudne z tego względu, że prawie każdy mechanizm ułatwia człowiekowi życie, lecz człowiek to leniwa i zrzędliwa bestia chcąca żyć jeszcze lepiej niż w danej chwili.

 

Amerykańscy naukowcy od dawien dawna próbują rozwikłać sprawę wygodnickiej natury człowieka. Ustalają, co powinien zawierać taki nowoczesny dom. Ba, próbują nawet zbudować taki dom, ale my nie musimy czekać na naukowców, my sami możemy taki dom sobie zrobić.

 

Co więc potrzebujemy ?

Do naszego domy będziemy potrzebować Dużej ilości sprzętów. Między innymi AGD i RTV. Wiadomo, potrzebować będziemy jakieś kuchenki, mikrofalówki i lodówki. Do tego przyda się nam jakiś mixer, pralka czy wanna. Radio to już sprzęt RTV, ale również się przyda, choćby po to, aby posłuchać stacji radiowych.

 

Co jeszcze nam się przyda ?

Oprócz różnorakich sprzętów AGD przydadzą się nam sprzęty RTV. Na przykład Telewizor Full HD, minimum sto cali aby widzieć każdy szczegół w wiadomościach, do tego jakiś magnetofon, wieża stereofoniczna i każdy inny sprzęt elektoniczny, który może nam się przydać.

 

Komputer

Nasz sprzęt musi spełniać pewne wytyczne, aby był produktywny. Powinien być to komputer 7 rdzeniowy, z zegarem taktowania 4 Ghz, 8 MG ram, z najnowszymi sterownikami i kartą dźwiękową i graficzną, oraz 50 calowy monitor. No i drukarka. A wszelkie drukarki oraz innego rodzaju podzespoły do komputera możemy dokupić.