\
Czekoladowe fontanny - sposób na integracje

Fontanna czekoladowa na imprezie - osładzamy gościom życie


Robisz imprezę rodzinną, dla przyjaciół, a może dla klientów? Szukasz pomysłu jak umilić im czas i co zrobić, żeby dobrze wspominali twoje przyjęcie. Chcesz się wyróżnić. Do serc większości gości trafisz dzięki słodkim przekąskom. A bez wątpienia zrobisz wrażenie, kiedy na swojej imprezie postawisz fontannę czekoladową. Takie fontanny czekoladowe na imprezy wynajmiesz nawet w Kaliszu.

Słodka przekąska


Czekolada sama w sobie jest jedynie słodką przekąską, ale jeśli połączysz ją z innymi dodatkami jak na przykład przekąski czy owoce stworzysz niepowtarzalny smak. Owoce będą znakomitym dopełnieniem i uzupełnieniem, a na pewno znajdziesz w Kaliszu fontannę czekoladową na imprezę do której firma w ofercie dodaje owoce. Zwróć uwagę, aby były to tylko świeże owoce. Będziesz mieć gwarancję smaku i jakości. Możesz też dodać je sama. Wystarczy, że postawisz na urozmaicenie. Truskawki, maliny, winogrona, ananasy, brzoskwinie, banany w połączeniu z czekoladą to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Integracja gości


Fontanna czekoladowa na imprezy to świetny pomysł na integrację gości. Ustawiona na podeście ze światłami ledowymi zwraca uwagę. Spływająca kolejno po kaskadach pyszna, aromatyczna, belgijska czekolada przyciąga zapachem i kusi nawet najbardziej odpornych na jej uroki. Każdy gość kosztując czekolady w takiej formie w połączeniu z owocami poczuje się wyjątkowy i ważny.
Fontanna to idealne rozwiązanie nie tylko na przyjęcia i imprezy rodzinne lub firmowe. to także doskonałe urozmaicenie przyjęć weselnych.
Firma wynajmujący fontanna czekoladowa na imprezy w Kaliszu zapewni ci pełną obsługę sprzętu. Przywiezie i rozstawi fontannę, zadba o jej odpowiednie wypoziomowanie i ustawienie. Podczas przyjęcia pracownicy zadbają o prawidłowy przepływ czekolady. Przygotują i na bieżąco będą uzupełniać przekąski i dodatki takie jak owoce. Po imprezie oczywiście zdemontują fontannę.
Ty musisz jedynie cieszyć się smakiem pysznej czekolady i zbierać ochy i achy od swoich gości.