\
Wspaniałe wczasy z noclegiem Mielno

Mielno noclegi wczasyMielno w ostatnich czasach stało się jednym z najbardziej popularnych miejsc na mapie nadmorskich kurortów. Stało się to za sprawą pewnej grupy młodzieży, która wrzucała do Internetu zabawne historie z tego miasteczka, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że wiele młodych grup ludzi zaczęło wybierać właśnie to miejsce na swoje wczasy.

W Mielnie noclegi można znaleźć praktycznie na każdym kroku. Te nieduże miasto, zamieszkiwane jest przez około 2200 ludzi i większość z nich zajmuje się obsługą turystów. Chyba najpopularniejszym miejscem noclegowym w tym miasteczku jest ulica Wydmowa, przy której znajduje się wiele eleganckich pensjonatów i kwater prywatnych. Wczasy w Mielnie to nie tylko jednak same miejsca noclegowe.

Miasto to oferuje wiele aktywności fizycznych, które zadowolą najbardziej wybrednych ludzi. Można wymienić między innymi turniej pod nazwą „Mielno Cup 2015”, które organizowany jest w hali sportowej mieszczącej się przy ulicy Lechitów. Turniej ten jest typowymi zmaganiami piłkarskimi, w którym udział mogą brać drużyny złożone z tak zwanych „oldbojów”, czyli nieco starszych mężczyzn. 21 marca 2015 roku organizowany jest także inny turniej piłkarski, w którym udział mogą brać dosłownie wszyscy. Widać więc, że w wczasy w Mielnie można też spędzać nie tylko w porze letniej, lecz także zimą znaleźć tu można wiele ciekawym rzeczy do zrobienia.

Osobiście polecam również Bałtycki Festiwal Gitary Elektrycznej. Wydarzenie te odbywa się w Ośrodku „Rewita”, które również oferuje tanie miejsca noclegowe. Tegoroczne wydarzenie będzie tym bardziej wyjątkowe, że gościem specjalnym będzie Antymos Apostolis, który był jednym z założycieli grupy Silesian Blues Band, popularnego zespołu rockowego z Siemianowic Śląskich, który współpracował między innymi z takimi muzykami jak Czesław Niemen.

Mielno noclegi wczasy oferuje wiele innych, ciekawych rzeczy, które są swego rodzaju odskocznią od czasami monotonnego wypoczynku nad samym morzem. Oprócz kąpieli wodnych i słonecznych można skorzystać także z wielu wydarzeń kulturowych i sportowych, jakie Mielno oferuje.