\
Torba podróżna czy walizka - dylemat wielu ludzi

Walizki damskie - milion wzorów i kolorów


Jeszcze 10 lat temu wybór walizek damskich był dość mocno ograniczony. Kilka wielkośći, paleta kolorów dość standardowa. Odcienie szarości, granatu, ponadczasowej czerni. Dzisiaj wchodzisz do sklepu i czujesz się jak w dobrym salonie z butami. Wzorów, kolorów, tyle, że dostajesz zawrotu głowy.
Dzisiaj wybrać walizkę damską nie jest tak łatwo. Chyba, że potrzebujesz czegoś naprawdę prostego, kierujesz się praktycznością, a i tutaj masz do wyboru po kilka odcieni stonowanych kolorów. Od beży, które co prawda mało praktyczne bo się burdzą, po brązy, granaty. O czerni nie wspominam, bo ta jak wiadomo zawsze będzie w modzie.
Prawdziwe szaleństwo zaczyna się, kiedy chcemy kupić walizkę damską która będzie dobrze korespondowała z naszym ja. Czerwienie, intensywne odcienie zieleni, uderzający po oczach żółty. A może walizka fluorescencyjna? Pełna paleta barw to początek.

Różnorodne wzory


Wzory, wzory, to jest to. Walizki damskie w kratkę, paski i mozaiki. Wzór tygrysi dla kobiety odważnej, zdecydowanej. Wzór w kwiatki dla spokojnej i uśmiechniętej damy. Walizki w serduszka i w parasolki. Tęcza na walizce i od razu robi nam się przyjemniej nawet w największą chlapę. Możesz nawet walizki w flagą swojego kraju. Albo z fototapetą ukochanego miasta. Paryż, Rzym, Kraków a może Nowy Jork - co tylko sobie zamarzysz. Wzór imitujący gazetę, wzory znaczków pocztowych z całego świata to tylko namiastka tego co można odkryć w sklepach.
Walizki damskie dla dzieci - tu dopiero jest wybór. W kształcie myszki, albo biedronki. Może być też pingwin. Wzory z bajek to coś, o czym jeszcze 10-15 lat temu młode damy mogły tylko pomarzyć.

Walizka na każdą okazję


Oczywiście nie zapominajmy, że kobieta potrzebuje kilku walizek na każdą okazję. I tutaj producenci przygotowali odpowiednią ofertę. Walizki damskie w różnych wielkościach i różnym zastosowaniem. Od kuferka na kosmetyki, przez podręczne walizki na wyjazdy służbowe z miejscem na laptop po duże walizki przeznaczone na długie podróże po świecie.
Teraz już zmieszczą nam się wszystkie sukienki na urlop, każda para butów i kosmetyki. A to wszystko w walizkach damskich jakie sobie tylko zamarzymy.