\
Pokoje w Ostrowo

 

Pokoje nad morzem OstrowoSerdecznie zapraszamy do wynajęcia pokoi wypoczynkowych nad morzem w malowniczej wsi Ostrowo. Jest to malutka mieścina położona zaledwie w odległości 1 km od Morza Bałtyckiego. Wokół rozpościera się malowniczy krajobraz na który składają się słoneczne łąki, nadmorskie plaże i bliska odległość lasu, w którym w ciszy i spokoju można udać się na piesze wędrówki.

Konkurencyjna cena naszych pokoi, zapewnia nam nieustający napływ turystów z całej Polski i nie tylko. Proponujemy przystępne ceny od 20 zł za osobę za jedną noc. Nasze pokoje nad morzem są przepełnione ciepłem i słońcem, które sprzyja dobrze spędzonemu wypoczynku zarówno z rodziną, bądź też w pojedynkę.

Pokoje nad morzem w Ostrowie zapewnią Państwu niezwykle bliski kontakt z morzem na który mogą się Państwo udać pieszo, rowerami, które wypożyczamy dla naszych klientów, bądź kursującymi co dzień liniami autobusów.

Świeże powietrze, dużo otwartych przestrzeni sprawia, że nasi klienci zaopatrzeni w kosze piknikowe udają się na całodniowe spacery, pikniki czy biwaki w okolicznych lasach czy plażach. Proponujemy posiłki w naszej rodzinnej gospodzie, które dadzą Państwu energię na regularne wycieczki i zabawy na otwartym powietrzu.

Oprócz urzekającego pokoju nad morzem, który możemy Państwu zaproponować wraz z oddzielną łazienką, oferujemy także nasze usługi w sferze kosmetycznej. Posiadamy odział SPA, w którym mogą Państwo, za niewielką dodatkową dopłatą, cieszyć się odświeżającymi kąpielami błotnymi czy wypocić wszystkie złe toksyny w naszych saunach.

Jesteśmy gotowi także na przyjęcie i opiekę nad Państwa pociechami. Proponujemy 24h opiekę niani w całkowicie wyposażonym kąciku dla dzieci, w którym wasze pociechy oprócz nauki i zabawy zapoznają się także z warunkami życia na wsi. Organizujemy małe wycieczki po okolicznych pastwiskach, aby dzieci mogły przyjrzeć się z bliska inwentarzowi hodowlanemu i przejechać się na małych, pociesznych kucykach.

Pokoje nad morzem w Ostrowie są naprawdę świetnym wyborem o ile szukają Państwo ciszy, spokoju i bliskości otaczającej naszą wieś natury. Dodatkowa bliskość morza i plaży udzieli Państwu wybornego wręcz wypoczynku.