\
Sklepy z akcesoriami klubowymi

Kluby z gadżetami

 

Ostatnimi czasami nasza drużyna narodowa w piłce nożnej odnosi coraz więcej zwycięstw, od lat oczekujemy tych czasów kiedy będziemy potęga na całą Europę, nie mówię, że na cały świat bo na to będziemy musieli poczekać jeszcze stosunkowo długo. Lepsze wyniki drużyny, zaczynają przyciągać widzów przed telewizory, ale również na mecze. Większość z tych osób, aby wspierać swoją drużynę udaję się do sklepów zwanymi fan shopami. Można kupić tam dosłownie wszystko co jest związane z ulubionym klubem. Cena za breloczek z herbem jest na poziomie 10 zł.

Sklepiki stacjonarne

 

W większych miastach otwarte są specjalne sklepy które mają rzeczy w barwach klubów oraz w barwach narodowych. Można tam znaleźć szaliki, koszulki i wiele innych rzeczy. Są tam rzeczy z klubów polskich ale również zagranicznych. Bardzo popularne są kluby z Niemiec oraz Hiszpanii. Grają tam naprawdę zdolni piłkarze. Ostatnimi czasami coraz lepiej gra Robert Lewandowski w barwach bayern monachium. Dlatego zbiera coraz więcej fanów, którzy kupują szaliki bayern monachium oraz stroje dziecięce bayern monachium. 90 % sklepów odpowiedzialnych za sprzedaż tych rzeczy mają oryginalne koszulki itd.

Profesjonalne kluby

 

W lidze Hiszpańskiej znajdują się wybitne kluby, które posiadają najlepszych piłkarzy świata. Klub fc barcelona czy też real madryt sprzedają swoje opaski, smycze koszulki. Są one popularne, ponieważ grają tam najlepsi piłkarze świata. Każdy chciałby mieć szaliki fc barcelona z napisem najlepszego piłkarza Naymara. Fan shopy posiadają również flagi klubowe, czy też różnych krajów. Jeżeli chcemy być głośni można kupić trąbki na gaz.