\
Wczasy w Szklarskiej Porębie

Poznaj Szklarską Porębę
Na urlop, wczasy, wakacje, wyjazdy integracyjne, ferie warto wybrać się w jakieś piękne miejsce. Szklarska Poręba to idealne miasto na ciekawą wycieczkę, położone w Karkonoszach, pełne zabytków, sąsiadujące z rezerwatami przyrody, na pewno zachwyci każdego turystę. Oferuje Szklarska Poręba noclegi tanie i komfortowe, doskonale przygotowaną bazę turystyczną, wygodne hotele i dogodny dojazd w interesujące pod względem turystycznym miejsca.
Wczasy w Szklarskiej Porębie
Wyprawa w góry wcale nie musi być droga, w Szklarskiej Porębie noclegi to kwoty rzędu 70 – 300 zł. Nasza willa proponuje w Szklarskiej Porębie noclegi już za 50 – 60 zł, a wygody zapewniamy takie same, jak w większych, droższych hotelach. Nie można wybierać się w góry na czczo, dlatego takie ważne jest spożycie rano, przed wyjściem, zdrowego, pożywnego śniadania, natomiast po powrocie, goście mogą sobie wykupić obiadokolację, która ich pokrzepi po aktywnie spędzonym dniu. Dla lepszego wypoczynku, mogą skorzystać z sauny, lub zrelaksować się i porozmawiać ze znajomymi, albo rodziną w sali z kominkiem. W Szklarskiej Porębie noclegów w lepszej cenie i wygodniejszych, na pewno Państwo nie znajdą.
Inne atrakcje miasta i okolic
Nasze miasto, dzięki atrakcyjnemu położeniu, co roku odwiedzane jest przez duże grupy turystów, napływających tłumnie z innych części Polski, ale także z zagranicy. Przez naszą miejscowość przebiegają liczne szlaki turystyczne piesze oraz rowerowe. Mamy stoki narciarskie, trasy do zjazdów o różnym stopniu trudności, od najłatwiejszych, dla początkujących narciarzy, po naprawdę bardzo trudne, dla osób zdecydowanie zaawansowanych w tym sporcie. Dla miłośników przyrody mamy rezerwat Torfowiska Doliny Izery, no i oczywiście przepiękne Karkonosze, ze swoją fauną i florą. Nie ma żadnego problemu z wynajęciem doświadczonego przewodnika górskiego na zaplanowany wypad w góry, w mieście można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów zimowych oraz dobrze zjeść w tutejszych malowniczych knajpkach i restauracjach, oferujących regionalne potrawy.