\
Czas na wakacje

Nadszedł okres planowania wakacji, które zbliżają się wielkimi krokami. Choć pogoda za oknem o tym nie świadczy warto wcześniej zająć się tym tematem, żeby urlop był udany. Tegoroczne wakacje postanowiłam spędzić w Polsce. Przez znajomych szczerze był mi polecany wypoczynek Jastrzębia Góra.

Miejscowość położona niedaleko kultowego Władysławowa, nad Morzem Bałtyckim w Zachodniej części Pobrzeża kaszubskiego, zachwyca atrakcjami i krajobrazami. Jednym z głównych atutów miejscowości jest klifowe nabrzeże. Hasło „wypoczynek Jastrzębia Góra” już na zawsze będzie kojarzyć Ci się z jednym z fajniejszych momentów życia.

Wypoczynek Jastrzębia Góra powiązany jest z wieloma atrakcjami geograficznymi (np. najdalej wysunięty punk na północ, szlaki turystyczne, park krajobrazowy, wrzosowiska), historycznymi (latarnia morska, miejsce lądowania Zygmunta III Wazy po wyprawie szwedzkiej) czy „wieczorowymi” (liczne kluby i bary). Wypoczynek Jastrzębia Góra zapewni Ci z pewnością wiele atrakcji.

W najbliższej okolicy Jastrzębiej Góry również możemy w ciekawy sposób spędzić czas. Niedaleko położone Trójmiasto ze swoimi licznymi zabytkami czy Wybrzeże Helski ze swoimi walorami krajobrazowymi pozwoli nam aktywnie wykorzystać letni urlop jak również zabawić i ciekawie zająć czas naszym dzieciom. Jedną z ciekawszych atrakcji dla małoletnich może być położone niedaleko fokarium czy możliwość aktywnego korzystania ze skuterów wodnych, quadów czy painballu. Dzięki temu wypoczynek Jastrzębia Góra również dla naszych pociech będzie najpierw długo wyczekiwanym okresem, a później bardzo miło wspominanym.

Dla wielu ludzi decydującym kryterium przy wyborze miejsca spędzania swojego urlopu letniego jest cena. Wypoczynek jastrzębia Góra pod tym względem na pewno nas usatysfakcjonuje. Do wyboru mamy zarówno tanie pokoje w ośrodkach wczasowych jak i kwatery, domki letniskowe czy apartamenty. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń.

Jeśli jeszcze ktoś zastanawia się nad tym jakie polskie miasto wybrać na tegoroczne wakacje radzę zapamiętać to hasło: wypoczynek Jastrzębia Góra! Jestem pewna, że nikt nie pożałuje swojego wyboru.