\
Z Polski do Belgii - wygodnym i nowoczesnym Busem

Busy do Belgii – przewóz osób

Gdy Unia Europejska otworzyła granice między państwami członkowskimi, podróże do innych krajów stały się bardzo popularne i tańsze niż kiedyś. Motywy do podjęcia decyzji o wyjeździe są różne: czasami podróżujemy w celach turystycznych, innym razem za granicę ciągnie nas perspektywa znalezienia lepszej pracy, a jeszcze czasami chęć przeżycia przygody. Wiele firm utrzymuje też kontakty handlowe z przedsiębiorstwami wielu krajów, między innymi w Belgi.

Wychodząc naprzeciw rosnącej potrzebie zagranicznych wyjazdów powstała dosyć ciekawa i interesująca firma, zajmującą się przewozami do trzech różnych krajów, między innymi do Belgii. Każdy kto kiedykolwiek pragnął jechać do tego pięknego i malowniczego kraju ma teraz okazję pojechać w miarę tanio, wygodnym i bezpiecznym busem firmy Radostransport.

Skąd jeździmy ?

Nasze pojazdy jeżdża do wielu krajów, między innymi do Holandii, Belgii i Niemiec z różnych miast północznej Polski. Jakich ? Takich jak na przykład Toruń, Bydgoszcz, Elbląg, Olsztyn, Gorzów Wielkoposki lub Szczecin.

Bezpieczne Busy

Bezpieczeństwo podróżujących to dla nas priorytet. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, których każdy przegląd jest pozytywny i aktualny.

Aby zapewnić komfort podróży, staramy się, aby nasze pojazdy były wyjątkowo wygodne. Za kierownicę naszych busów siadają tylko wykwalifikowani kierowcy z długoletnim doświadczeniem w przewozach. Jeśli są Państwo mieszkańcami Szczecina, Elbląga, Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Torunia lub Olsztyna, macie wyjątkową możliwość bezpośredniej podróży do Belgii w naszym komfortowym busie.