\
Przyjęcia Weselne w Hotelu 365 w Kielcach

Doskonały Hotel, piękna restauracja, cudowne otoczenie, przepyszna kuchnia...

Co jeszcze jest potrzebne do wyprawienia cudownego wesela ?

Fachowa obsługa ? Jakiś nocleg ? Nie ma sprawy, załatwione !

 

Hotel 365 oferuje przepiękną salę balową w sam raz na wesele w Kielcach. Dostosujemy się do wszelkich wymagań pary młodej. Restauracja "Siedem Pokus" która należy do Hotelu jest doskonałym miejscem do organizacji balu czy wesela.

 

Zarówno tort weselny jak i potrawy dostosowane będą do gustów nawet najbardziej wymagających. Wykfaliwikowany szef kuchni zadba o najwyższą jakość potraw, zatem każdy znajdzie tu coś dla swojego podniebienia. Zarówno ciasteczka, torty i ciasta będą stosownie dopasowane dla pary młodej i ich gości.

 

Chcesz mieć na prawdę udane wesele ? Dokładnie wysprzątaną salę, pięknie udekorowany tort, starannie przyrządzone potrawy, placki i ciasta ? Czy pragniecie przeżyć coś wspaniałego, żeby Wasze wesele zapadło Wam w pamięć na długo ? Lepiej trafić nie mogliście. Zapraszamy do Hotelu 365 oraz do naszej restauracji Siedem Pokus w Kielcach.

 

Fachowa obsługa sprawi, że będą to najlepsze chwile w Waszym życiu o których tak szybko nie zapomnicie. To tutaj możecie rozpocząć najwspanialszą przygodę Waszego życia, w Kielcach.

Rozpoczynacie życie na nowo, razem. Czy nie warto byłoby rozpocząć je z rozmachem ?

Tylko tutaj będzie to możliwe, w naszym hotelu.

 

Znaczna większość małżonków, która skorzystała z naszych usług oraz ze specjalnej Sali specjalnie przeznaczonej do Wesel i Balów była tym weselem tak zafascynowana, że wracali do Nas w późniejszym czasie na posiłek do naszej restauracji lub na nocleg do hotelu (albo na jedno i drugie).