\
Certyfikat Wiarygodna Firma

Po co certyfikat firmie ?

Część społeczeństwa uważa że skoro ktoś prowadzi firmę to można się spodziewać dobrej obsługi w trakcie obsługi jak i w obsłudze po sprzedażowej. Już to że ktoś prowadzi firmę sprawia że ma więcej klientów niż osoba która prowadzi sprzedaż przy ulicy. Część ludzi którzy są potencjalnymi klientami uważa że gdy prowadzisz firmę to już jesteś wiarygodny. I dlatego to właśnie w firmie kupują a nie na bazarku. Ale można podnieść tą wiarygodność szczególnie w czasach gdy na rynku pojawiają się tacy przedsiębiorcy którzy chcą zarobić na tym co robisz nie zawsze dobrze wypełniając swoje obowiązki. W takiej sytuacji warto zadbać o dodatkowe wyróżnienie własnego przedsiębiorcy.

 

Certyfikat WiarygodnaFirma.pl

Przyglądając się rynkowi certyfikatów, tylko jeden zwrócił moją uwagę. Jest to Certyfikat WiarygodnaFirma.pl . Unikatowa domena która czyni program wyjątkowym i niepowtarzalnym wzorcem. Podobne programy nie sprawdzają tak skrupulatnie uczestników którzy uzyskali certyfikat. Gdy jakiś przedsiębiorca uzyska Certyfikat WiarygodnaFirma.pl , podlega od tej chwili wnikliwej kontroli rzetelności i solidności. Każdy uczestnik programu jest zobowiązany podawać link do miejsca w którym klienci mogą wypowiedzieć się na temat obsługi i zakupionej usługi. To powoduje że samo uzyskanie certyfikatu nie znosi z przedsiębiorcy obowiązku świadczenia usług na najwyższym poziomie. Otrzymanie takiego certyfikatu dla firmy oznacza konieczność wzmożenia wysiłku w obsłudze każdego klienta.

 

Popraw swoją widoczność w internecie

Dzięki certyfikatowi możesz również poprawić widoczność swojej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Do programu należy dużo domen rozmieszczonych na różnych adresach IP. Na poszczególnych poziomach abonamentowych uzyskujesz dostęp do części zaplecza. Od tej pory możesz umieszczać swoje treści promocyjne nasycone frazami kluczowymi na stronach przygotowanych specjalnie tak aby maksymalnie pomagały w pozycjonowaniu Twojego sklepu lub strony internetowej.